![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_a096e7d9e4674529919cdaa6147ab7d9~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_61,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_a096e7d9e4674529919cdaa6147ab7d9~mv2.jpg)
Шановні батьки, студенти, абітурієнти!
Адміністрація Кам’янського державного енергетичного технікуму звертається до всіх вас з великим проханням!
Тривають канікули, надворі спекотне літо! Хтось з дітей склав вступні іспити, інші пройшли ЗНО і можуть із задоволенням відпочити! Але правила безпеки, обережна поведінка на річці, дбайливе ставлення до природи на відпочинку в лісі, на пляжі – це запорука здоров’я, безпеки життя дитини, щасливого закінчення літніх канікул та успішного навчання у Кам’янському державному енергетичному технікумі. Шановні батьки, кількість дітей у Дніпропетровській області, що постраждали, травмувалися, загинули під час канікул, сьогодні, на превеликий жаль, постійно зростає! Звертаємо Вашу увагу на необхідність постійного контролю з Вашого боку за місцем знаходження дітей та видом їх діяльності! Це, безумовно, збереже життя і здоров’я Ваших дітей і наших студентів!