![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_a0d7d94159eb4052bf280315d66f9d24~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_127,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_a0d7d94159eb4052bf280315d66f9d24~mv2.jpg)
У нас чудові новини – наша заявка в проєкті «Бюджет участі – 2020» пройшла всі перевірки та допущена до наступних етапів: агітації та голосування! Точна дата голосування ще не визначена. За попередньою інформацією голосування розпочнеться в середині червня і триватиме 2 тижні. В цьому році кожен кам'янчанин зможе проголосувати одночасно за 4 вподобані проєкти.
Зараз розпочався процес агітації і тому ми з екологічно свідомою командою студентів з Кам’янського державного енергетичного технікуму пропонуємо голосувати за наш проєкт, який є дуже важливим, оскільки більшість людей починає свідомо піклуватись про довкілля. Крім того, наявність великих та потужніх підприємств у місті суттєво впливають на стан довкілля та повітряне середовище взагалі.
Важливо спільно намагатися зробити все можливе для відновлення природи – а вона, в свою чергу, буде віддаватиме все найкраще людині.
Тож наша мета: озеленити та відновити занедбаний сквер на вулиці Мальовнича. Ми маємо велику надію на небайдужих мешканців Дніпробуду та екологічносвідомих мешканців Кам҆янського.
Підтримайте наш проєкт – №125 "Зелені легені Дніпробуду"! Настав час діяти! Станьмо ближчими до природи разом!
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_c9cf89ce45014115b6aad6473536a93e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_c9cf89ce45014115b6aad6473536a93e~mv2.jpg)