![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_3ec9744ae12846ec83174f4c69a98d1f~mv2.jpg/v1/fill/w_91,h_75,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_3ec9744ae12846ec83174f4c69a98d1f~mv2.jpg)
В Україні волонтерський рух – унікальне явище. З дня повномасштабного вторгнення рф в нашу країну українці показали неймовірну людяність і милосердя. Приємно, що і в нашому коледжі цей рух набирає обертів.
Так, здобувачі освіти І-ІІ курсів під керівництвом завідувачки відділення Островської Л.В. зібрали допомогу пораненим бійцям, які знаходяться в лікарні швидкої допомоги № 8 (м. Кам’янське) і в обласній лікарні ім.Мечнікова (м. Дніпро). Здобувачі передали такі необхідні засоби гігієни, ліки, продукти харчування, постільну білизну, ковдри, чоловічий одяг. А ще написали листи зі словами вдячності і підтримки нашим сміливим воїнам.
Шановні студенти-волонтери, ваша допомога – це неоціненний внесок у перемогу. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та щира турбота додає віри у те, що у нас є майбутнє. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_39af3f5b4cec47df98c5dd31d1ebd334~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_39af3f5b4cec47df98c5dd31d1ebd334~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_91a174c809f44dd0ac07111e7cf8b553~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_91a174c809f44dd0ac07111e7cf8b553~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_c0cc0eb7e09847d8a63b2b3fe232c150~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_c0cc0eb7e09847d8a63b2b3fe232c150~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_779844f6b39248688ab3714df4d17e60~mv2.png/v1/fill/w_48,h_64,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_779844f6b39248688ab3714df4d17e60~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_2c735b97e8cf45458808f7517db3f52a~mv2.png/v1/fill/w_48,h_64,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_2c735b97e8cf45458808f7517db3f52a~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_352823a8fbe540eaaedd2c7ae24abbcd~mv2.png/v1/fill/w_74,h_160,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_352823a8fbe540eaaedd2c7ae24abbcd~mv2.png)
Матеріали посту підготували: Божкевич Я.Б., Островська Л.В.