![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_b24611d06a8e4ec897c23332bda93d6b~mv2.jpg/v1/fill/w_127,h_79,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_b24611d06a8e4ec897c23332bda93d6b~mv2.jpg)
Другий рік поспіль ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує проєкт дуального навчання для студентів, які обрали для себе професію енергетика.
У 2019-2020 навчальному році у програмі дуального навчання компанії брали участь 25 студентів. З них 15 молодих фахівців успішно пройшли навчання й продовжили працювати у компанії на постійній основі. У 2020-2021 році кількість учасників збільшили до 31 студента. У кінці навчального року планується працевлаштування найуспішніших молодих фахівців.
У майбутньому 2021-2022 навчальному році компанія планує прийняти за дуальною програмою ще близько 25 студентів. Для того, щоб стати учасником програми дуального навчання, студент має здобувати освіту за спеціальністю, що пов’язана з енергетикою, навчатися на 3-4 курсі технікуму, заповнити анкету та пройти відбір.