08 січня 2020 року робочий день співробітників Кам’янського державного енергетичного технікуму розпочався з лекції, яку провів керівник ТОВ «УКРПОЖТЕХСЕРВІС» м. Кам’янське Волков Юрій Михайлович. Лекція була присвячена позаплановому інструктажу з пожежної безпеки. Юрій Михайлович, навівши приклади реальних випадків пожежних ситуацій, роз’яснив, як необхідно діяти. Нагадав основні правила використання електроприладів у приміщеннях технікуму, нормативи кількості вогнегасників у комп’ютерних аудиторіях та правила їх експлуатації, правила евакуації і дії під час пожежі.
top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/41d000_113339d1a736d0030c6030b29ec6621e.png/v1/fill/w_96,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/41d000_113339d1a736d0030c6030b29ec6621e.png)
bottom of page