![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_88df94f2bbd645a19fe20c6f96c2720b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_88,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_88df94f2bbd645a19fe20c6f96c2720b~mv2.jpg)
Кожного року на початку вересня всі заклади освіти проводять спортивні свята, де підводять підсумки спортивних результатів минулого навчального року, нагороджують спортсменів-переможців та відзначають найактивніших учасників фізкультурно-спортивного руху, а потім урочисто відкривається наступний сезон спортивних змагань та фізкультурно-оздоровчих свят.
Цього року в умовах карантину наш педагогічний колектив вирішив традиції не змінювати, а змінити формат проведення змагань.
Були проведені товариські зустрічі з футболу. Студенти із задоволенням взяли участь у безконтактних естафетах, змагались у бігу на 30 метрів, у стрибках в довжину.
З 14 по 18 вересня 2020 року проходили різноманітні спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури та спорту в Україні. Кожного дня студенти вболівали за своїх друзів, однокурсників, раділи перемогам. Багато студентів були задіяні і у роботі суддівських бригад під час проведення змагань, що додало динаміки учасникам і позитивно вплинуло на раціональний розподіл часу на проведення спортивного заходу.
Зробивши аналіз цього спортивного тижня, ми отримали такі цифри:
загальна кількість проведених фізкультурно-оздоровчих заходів та спортивних змагань – 25;
загальна кількість учасників – 763;
загальна кількість вболівальників – 150;
студентів, залучених до суддівських бригад – 25.
![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_54d85c9c979346a2b36f20940233b595~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_106,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_54d85c9c979346a2b36f20940233b595~mv2.jpg)
Кращі футболісти – Ус Анатолій (БД-19-9), Трущенко Ярослав (ЕТ-19-2/9), Сєлютін Євген (БД-19-9).
Кращі волейболісти – Мінкін Дмитро (БД-19-9), Ковальчук Віталій (КН-18-9), Миршавка Вадим (КН-19-9), Тарасюк Анастасія (КН-18-9), Фесенко Ольга (КН-18-9), Філімоненко Анастасія (БД-18-9).
Карантин та вірус не можуть завадити нам усім займатись улюбленим видом спорту чи фізичною культурою!
Зустрінемось на спортивних майданчиках!
Матеріали посту підготували Герасімова І.М., Жук О.Г.