![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_810cf79c39814e0ca663b677a16ad56b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_810cf79c39814e0ca663b677a16ad56b~mv2.jpg)
21 листопада відбулося відкрите заняття узагальнення та систематизації вивченого матеріалу з предмету «Географія» для здобувачів освіти ІІ курсу (гр.БД-22-1/9) профільної загальноосвітньої підготовки.
Загальноосвітня цінність шкільного курсу географії полягає в тому, що у процесі його вивчення здобувачі освіти ознайомлюються з реальним життям у навколишньому середовищі, з життям суспільства в усіх його проявах і зв’язках.
Географічні знання і вміння дають змогу усвідомлено орієнтуватися в соціально-економічних, суспільно-політичних і геоекологічних подіях своєї держави та світу в цілому.
Під час проведення заняття здобувачі освіти виконали цікаві завдання:
Вправа «Карта настрою»;
завдання №1 «Розминка»;
завдання №2 «Умовні знаки топографічних карт»;
завдання №4 «Будова атмосфери Землі»;
![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_438087aa53c3471898584ea505f39f47~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_438087aa53c3471898584ea505f39f47~mv2.jpg)
завдання №5 «Характеристика погоди»;
завдання №6 «Система течій Світового океану»;
завдання №7 Лепбокс «Демографія»;
![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_5989683d993046c694b8f4bc679df4d5~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_145,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_5989683d993046c694b8f4bc679df4d5~mv2.jpg)
завдання №7 «Батл капітанів»;
вправа «Рефлексія» (скринька Перемоги).
Команди отримали грамоти (І,ІІ місце) за участь та наліпки «Я люблю географію».
ПОВНЕ ВІДЕО ПОКАЗОВОГО ЗАНЯТТЯ
Матеріали посту підготувала викладач географії Тетяна БАБІЄВА.