![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_c86f2b7d636e4f3e8ea1545610b16cc1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_111,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_c86f2b7d636e4f3e8ea1545610b16cc1~mv2.jpg)
До студентів четвертого курсу освітньо-професійної програми спеціальності 141_Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка завітав представник ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» в особі заступника генерального директора з персоналу та соціальних питань Педя Максима Геннадійовича.
Він познайомив студентів з роботою підприємства, умовами працевлаштування та соціальним пакетом для працівників. Надав змістовні відповіді на питання щодо перспектив кар’єрного зростання майбутніх молодших фахових бакалаврів з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Матеріали посту підготували:
завідувач відділення професійної підготовки Людмила БОЧКА,
завідувач навчально-виробничої практики Інна БОЙКО.