![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_c8d239dd430d4fb088ed2da7dec772d7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_c8d239dd430d4fb088ed2da7dec772d7~mv2.jpg)
В день відзначення 273-ї річниці нашого міста, команда здобувачів освіти коледжу «Супер енержі» взяла участь в міському квесті «Кам’янське – місто переможців». Учасники пройшли випробування в завданнях про історію нашого міста, архітектурні та культурні пам’ятники, історичні місця і відомих людей. Завдяки своїм знанням, швидкості, згуртованості, а саме головне, любові до свого рідного міста Кам’янське команда посіла ІІ місце і була нагороджена подарунками від міського голови. Тому ми з гордістю кажемо, що і місто, і Кам’янський енергетичний фаховий коледж виховують переможців!
![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_9f8bc6dad9ff44cb8e1eaafa53b13245~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_9f8bc6dad9ff44cb8e1eaafa53b13245~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_b202c4cc0f86410091b046bde7a494c8~mv2.jpg/v1/fill/w_133,h_93,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_b202c4cc0f86410091b046bde7a494c8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_c89c5170c0004683899bed99bbc17472~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_c89c5170c0004683899bed99bbc17472~mv2.jpg)
Учасниками квесту стали: капітан команди Мединський Іван (гр. КІ-22), Богуцька Альона (гр. КН-22), Кондрук Артьом (гр. КН-22).
![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_2306e2d3399945959ada06f43674e94f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_2306e2d3399945959ada06f43674e94f~mv2.jpg)
Матеріали посту підготувала заступник директора з виховної роботи Яна БОЖКЕВИЧ.