21 листопада 2023 року в Кам’янському енергетичному фаховому коледжі відбулися вибори на посаду голови студентського парламенту. Кожен здобувач освіти мав можливість віддати свій голос за кандидата.
Нагадаємо, що подавали заявки на участь у виборах наступні студенти: Бабарь Єгор (студент групи КІ-21-1/9), Каряка Тетяна (студентка групи ЕТ-21-2/9), Мединський Іван (студент групи КІ-22-1/9).
Але два кандидати зняли свої кандидатури до виборів – це Бабарь Єгор та Каряка Тетяна.
За результатами онлайн голосування в «Google Forms» на посаду голови студентського парламенту Кам’янського енергетичного фахового коледжу перемогу здобув Мединський Іван.
![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_d6bad4b0819a468a95d03bd8633bbbdd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_55,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_d6bad4b0819a468a95d03bd8633bbbdd~mv2.jpg)
Вітаємо Івана! Бажаємо йому плідної роботи в системі студентського самоврядування, втілення амбітних планів, невичерпного бажання працювати на благо студентства!
Дякуємо усім здобувачам освіти, що проявили активну громадську позицію!
Матеріали посту підготувала заст. директора з виховної роботи Яна БОЖКЕВИЧ.