У світі сталося багато трагедій. Страшних трагедій. Так, були різні війни, катастрофи, які забирали життя людей. Коли гинуть люди від стихійного лиха, аварії літака чи потягу, виверження вулкану – це одне. Коли люди гинуть на війні, захищаючи свою Батьківщину від ворогів, – це друге. А коли люди гинуть від голоду – це зовсім інше. Особливо – голоду, який створили навмисно.
У 1933 р. в Україні стався великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу. А була тільки зла воля владних людей щодо цілого народу. Людей свідомо морили голодом. Це злочин проти людини. Це злочин проти народу. Це злочин проти усього людства. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь цей злочин не має аналогів в історії людства. За різними даними, у 1932-1933 рр. від голоду загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей.
Долучились до Дня пам’яті жертв Голодомору здобувачі освіти КЕФК. Група КІ-21-1/9 під керівництвом Юлії ПЕТРЕНКО підготувала виховний захід на тему «Роковини Голодомору 1932-1933 рр. в Україні».
Запрошуємо всіх взяти участь в акції «Запали свічку пам’яті» о 16:00 у День пам'яті жертв Голодомору, що вшановується у четверту (тобто останню) суботу листопада. Українців закликають приєднатися до хвилини мовчання та поставити на підвіконня запалену свічку…
Матеріали посту підготувала керівник академічної групи КІ-21-1/9 Юлія ПЕТРЕНКО.