![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_6372d19c5aa940458aacec1a4b0ab03e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_6372d19c5aa940458aacec1a4b0ab03e~mv2.jpg)
21 грудня 2023 року на базі ВСП «Технологічний фаховий коледж ДДТУ» відбулася регіональна математична конференція серед студентів закладів фахової передвищої освіти Кам’янського регіону. Тема конференції: «Практичне застосування математики та математичні методи розв’язку практичних задач сучасності».
Кам'янський енергетичний фаховий коледж представили здобувачки освіти ІІ курсу Рєгіна ПОВСТЕНКО (гр. КН-22-1/9) та Надія ГОЛОСНА (гр. ЕК-22-1/9), які виступили з доповіддю «Практичне застосування математики при вирішенні екологічних задач». Керівники: викладач математики Анастасія ПАВЛЕНКО та викладач екологічних дисциплін Тетяна БАБІЄВА.
Сучасний процес математизації знань, а також складність і багатогранність взаємозв’язків об’єктів екології зумовлюють інтенсивний розвиток математичного моделювання природних явищ і процесів.
Мета наукової роботи: сформувати уявлення про практичне застосування математики при вирішенні екологічних задач; систематизувати знання щодо програмних засобів які можливо використовувати при вирішенні екологічних задач.
Завдання наукової роботи: проаналізувати інформаційні джерела та обрати екологічні ситуації для розв’язку задач; обрати програмні засоби для розв’язку задач та обробки результатів; обробити та систематизувати отриману інформацію.
Усі представлені роботи будуть надруковані у збірнику тез конференції, а всі учасники отримають сертифікати.
Матеріали посту підготували:
голова ЦК природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання, викладач екологічних дисциплін Тетяна БАБІЄВА;
викладач математики Анастасія ПАВЛЕНКО.