![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_f75b89a37e234f8fbc9d7766914d6627~mv2_d_2637_1238_s_2.jpg/v1/fill/w_147,h_69,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_f75b89a37e234f8fbc9d7766914d6627~mv2_d_2637_1238_s_2.jpg)
20 листопада 2019 року у Дніпровському політехнічному коледжі відбулася
ХІІІ обласна науково-методична конференція "Екологія. Біологія. Хімія. Освіта – 2019" на тему "Сучасні технології у викладанні екології, біології, хімії: теорія, практика, особливості впровадження".
В роботі конференції взяли участь викладачі технікумів та коледжів Дніпропетровської області (очно – 15 викладачів, заочно – 37).
Доповіді викладачів на актуальні теми були дуже змістовні. Викладачі охоче ділилися своїми напрацюваннями з впровадження в освітній процес інформаційного забезпечення навчання студентів, використання онлайн-тестів в реальному часі, інноваційних та інтерактивних технологій.
Викладач циклової комісії гео-екологічних дисциплін КаДЕТ Бочка Людмила Федорівна представила методичну розробку заняття з дисципліни "Топографічне креслення, еколого-геологічне картування" на тему "Класифікація та елементи складок".
Заочно представили свої доклади викладачі Судак О.П., Черниш О.О., Понайда С.С.
За участь у роботі конференції учасники отримали сертифікати.