![](https://static.wixstatic.com/media/14f4b6_5de8cffdbdd64f92ac91297566878a49~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/14f4b6_5de8cffdbdd64f92ac91297566878a49~mv2.jpg)
23 лютого у рамках тижня соціально-гуманітарних дисциплін відбувся виховний захід для здобувачів освіти 1-2 курсів під назвою «Я люблю Україну». Під час конкурсу команди Синіх та Жовтих активно доводили, що вони люблять свою Батьківщину. Подорожували Машиною часу, перевірили свої знання з української мови, показали загальну обізнаність та ерудованість. І звичайно ж не обійшлось без сучасної музики! Захід пройшов пізнавально та інформативно. Здобувачі освіти цікавляться історією свого народу, видатними постатями минулого і сучасності, визначними місцями рідної держави. Такі заходи, безперечно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до України.
Матеріали посту підготували:
викладачі української мови та літератури Наталія ГУСАК, Юлія ЧЕРНИШ;
викладач історії Ольга ГУСАК.